הוידוי כריפוי

אני מאמינה שיש לוידוי כוח מאוד חזק ומשחרר. יש לנו סודות שאנחנו שומרים לעצמינו כל החיים ולא מספרים עליהם לאיש. הסודות האלה יוצרים אנרגיה שלילית אצלנו בגוף כאשר הם מלווים ברגשות כמו אשמה ובושה וכאשר הרגשות הללו נתקעים בגוף, הם יוצרים חסימות רגשיות שיכולים לגרום גם למחלות פיזיות בגוף או מחלות נפשיות קשות. 

כאשר אנחנו מספרים למישהו, לא משנה למי, על הסודות האלה, אנחנו למעשה משחררים את עצמינו מלסחוב את העול של הסוד, וכל מה שמשתמע מכך. לא סתם בדת הנוצרית יש ״תא וידו״ בו אדם יכול ללכת ולהתוודות בפני הכומר על חטאיו ולקבל מחילה. 

אני מאמינה שגם אנחנו נוכל לקבל מחילה, ברגע שנתוודה על הסודות הכי כמוסים ואפלים שלנו וכך להשתחרר מהכלא, ש״החזקת הסוד״ יצר אצלנו בחיים ולהתחיל לחיות חיים חופשיים ומאושרים יותר.

אני גם מבינה שלא תמיד יש בפני מי להתוודות, כי לא כמו בנצרות, הוידו איננו חלק מהדת או חיי היום יום של העם היהודי. לנו יש את יום כיפור בלבד, וזה לא תמיד מספיק לנו במהלך כל יתר השנה. לכן יצרתי את
״תא הוידוי״ הוירטואלי הזה, בו תוכלו בצורה אנונימית להתוודות ולספר לי את הסודות הכי כמוסים שלכם, מבלי לקבל תגובה שיפוטית או ביקורתית. 

אתם יכולים לכתוב למטה בצורה אנונימית או לא אנונימית את הוידו שלכם שיגיע אליי ישירות למייל.  אתם יכולים לבחור אם לקבל תגובה ממני על הוידוי שלכם (מצריך מכם לשים את המייל שלכם) או לא (ואז לא צריך לשים מייל). בנוסף, אתם יכולים לסמן אם אתם מאשרים שאפרסם אותה בציבור בצורה אנונימית או לא, כדי שאחרים יוכלו להזדהות אתכם ולהרגיש קצת פחות לבדף, לבחירתכם כמובן.

 

המטרה היא לא לחשוף אתכם או את הסודות שלכם בפני העולם, אלא לשחרר אתכם מהעול של נטילת הסוד הזה כדי שתוכלו להרגיש יותר חופשיים בחיים שלכם. 

״תא הוידוי״

תודה שהשתמשת בתא הוידו! תתחיל להרגיש ניותר טוב ממש בקרוב......