5 משפטים שישנו לכם את החיים

יש כמה משפטים שעוזרים לי לעבור את החיים האלה בשמחה ובתחושות טובות. אני יודעת, החיים עצמם מלאים בדברים טובים ופחות טובים, קשיים ומפלות, רגעי משבר ורגעי חסד. כל אחד מוצא את הדרך שהכי טובה ומתאימה לו להעביר את הזמן פה, להתפתח, לצמוח, לגדול, לרפא את עצמו ולהביא יותר אור אל חייו. כל דרך בעיניי קדושה, חשובה וטובה, העיקר שהאדם ייצא לדרך של חקירה, למסע פנימה אל תוך עצמו כדי שיימצא שם סוף סוף, את מה שהוא מחפש כל חייו - שקט, רוגע, אור ואהבה.


הדרך שלי הייתה מורכבת ומפותלת, כמו דרכו של כל חוקר ותייר של החיים, ותוך כדי, אספתי לעצמי כמה משפטי מפתח, שדרכם הצלחתי להבין את החיים האלה קצת יותר. אני רוצה לשתף אתכם כמה מהמשפטים האלה, בתקווה שהם יעוררו אצלכם ניצוץ בלב, כזה שיגרום לכם לרצות לצאת לחקירה אישית משלכם על מנת לבדוק, איך אתם יכולים ממש ברגע זה, לשנות את החיים שלכם לטובה.

1. כל מה שקורה בעולם החיצוני, הוא שיקוף של מה שקורה בתוכנו


לכל אחד מאיתנו יש פרספקטיבה מאוד מסוימת על העולם, שנבנתה על סמך כל החוויות, זכרונות, מחשבות ורגשות שחווינו לאורך השנים. האינטראקציה שלנו מול העולם החיצוני וכל מה שהוא כולל בתוכו, בעשור הראשון לחיים שלנו לימדה אותנו את כל מה שאנחנו צריכים (כביכול) לדעת כדי להצליח בחיים. ההורים שלנו, החברים שלנו, החוויות המיניותהראשונות, החוויות של אהבה נכזבת הראשונות.... כולן יחד עיצבו אותנו במהלך השנים ויצרו את הפרספקטיבה שלנו, כמו גוון של עדשות במשקפי שמש.