מה זה ביצת ג'ייד ולמה מכניסים אותו לאיבר המין הנשי?


איבר המין הנשי וכל אזור הרחם הנו אזור מאוד עצמתי אצל נשים, ממנו אנחנו מתחברות לאינטואיציה, לחכמה, ליצירתיות ולכוח האימתני ליצור חיים חדשים, הטמון בכל אחת מאיתנו. זהו המקדש הפרטי שלנו ממנו אנחנו יוצרות ומביאות לעולם חיים חדשים. בעולם של היום, נשים רבות מנותקות מהאזור הזה, בעקבות חוויות טראומטיות, התניות חברתיות שליליות או חסימות אנרגטיות הנוצרות שם כתוצאה מכך. חשוב לי לציין שחוויה טראומטית לא חייבת להיות חוויה אלימה אלא כל חוויה שלילית שחווינו במהלך חיינו, בכל הנוגע למיניות, חיי המין שלנו ולנשיות שלנו.

ביצת ג'ייד/אהבה

ביצת הג'ייד או האהבה, עשויה מקריסטלים שונים, אשר לכל קריסטל משמעות ושימוש ייחודי לו. הקריסטל מגיע בצורת ביצה, עם או בלי חור בקצה (לחוט). את ביצת האהבה אנחנו מכניסות אל תוך היוני שלנו, על מנת לרפא ולפתוח את החסימות האנרגטיות והפיזיות שיש לנו שם באזור. ביצת האהבה יכולה לעזור לנקות חסימות באנרגיה המינית שלנו, להגביר את תחושת הנשיות שלנו ולחזק את אנרגיית החיים (ojas – אנרגיית החיים) שלנו בגוף הפיזי, רגשי ואנרגטי שלנו.


מקור ביצת האהבה הוא בסין העתיקה כאשר נשות המלוכה היו משתמשות בהן, בעיקר למען הנאתם של הגברים המלכותיים באותה התקופה. אותן הנשים שהשתמשו בביצה גילו שהיא גם עוזרת להן לחזק את האנרגיה המינית שלהן אבל גם עוזרת לחזק את הכוח הפנימי שלהן ומשם התחיל השימוש בביצים הללו למטרות הקשורות בעיקר להנאה והעצמה נשית.


תרגול עם ביצת האהבה


ככל שמתרגלים יותר עם ביצת האהבה, כך גם תחזקי את החיבור לכוח הנשי שבך. התרגול עצמו יכול להיערך בין 10-20 דקות מידי יום על פי שיקול דעתך, ויכול לכלול תרגילים שונים של כיווץ ושחרור רצפת האגן, בזמן שהביצה בנרתיק. ניתן גם להסתובב במהלך עם הביצה ולתרגל במשך היום בזמן העבודה, ארוחת ערב או כל פעילות אחרת שאת עוסקת בה במהלך היום שלך. חשוב לשטוף ולנקות את הביצים הזה באופן קבוע, אחרי ולפני כל שימוש.

את הביצה ניתן לרכוש ממני בעלות של 250 ש"ח.