top of page

מה זה ביצת ג'ייד ולמה מכניסים אותו לאיבר המין הנשי?


איבר המין הנשי וכל אזור הרחם הנו אזור מאוד עצמתי אצל נשים, ממנו אנחנו מתחברות לאינטואיציה, לחכמה, ליצירתיות ולכוח האימתני ליצור חיים חדשים, הטמון בכל אחת מאיתנו. זהו המקדש הפרטי שלנו ממנו אנחנו יוצרות ומביאות לעולם חיים חדשים. בעולם של היום, נשים רבות מנותקות מהאזור הזה, בעקבות חוויות טראומטיות, התניות חברתיות שליליות או חסימות אנרגטיות הנוצרות שם כתוצאה מכך. חשוב לי לציין שחוויה טראומטית לא חייבת להיות חוויה אלימה אלא כל חוויה שלילית שחווינו במהלך חיינו, בכל הנוגע למיניות, חיי המין שלנו ולנשיות שלנו.

ביצת ג'ייד/אהבה

ביצת הג'ייד או האהבה, עשויה מקריסטלים שונים, אשר לכל קריסטל משמעות ושימוש ייחודי לו. הקריסטל מגיע בצורת ביצה, עם או בלי חור בקצה (לחוט). את ביצת האהבה אנחנו מכניסות אל תוך היוני שלנו, על מנת לרפא ולפתוח את החסימות האנרגטיות והפיזיות שיש לנו שם באזור. ביצת האהבה יכולה לעזור לנקות חסימות באנרגיה המינית שלנו, להגביר את תחושת הנשיות שלנו ולחזק את אנרגיית החיים (ojas – אנרגיית החיים) שלנו בגוף הפיזי, רגשי ואנרגטי שלנו.


מקור ביצת האהבה הוא בסין העתיקה כאשר נשות המלוכה היו משתמשות בהן, בעיקר למען הנאתם של הגברים המלכותיים באותה התקופה. אותן הנשים שהשתמשו בביצה גילו שהיא גם עוזרת להן לחזק את האנרגיה המינית שלהן אבל גם עוזרת לחזק את הכוח הפנימי שלהן ומשם התחיל השימוש בביצים הללו למטרות הקשורות בעיקר להנאה והעצמה נשית.


תרגול עם ביצת האהבה


ככל שמתרגלים יותר עם ביצת האהבה, כך גם תחזקי את החיבור לכוח הנשי שבך. התרגול עצמו יכול להיערך בין 10-20 דקות מידי יום על פי שיקול דעתך, ויכול לכלול תרגילים שונים של כיווץ ושחרור רצפת האגן, בזמן שהביצה בנרתיק. ניתן גם להסתובב במהלך עם הביצה ולתרגל במשך היום בזמן העבודה, ארוחת ערב או כל פעילות אחרת שאת עוסקת בה במהלך היום שלך. חשוב לשטוף ולנקות את הביצים הזה באופן קבוע, אחרי ולפני כל שימוש.

את הביצה ניתן לרכוש ממני בעלות של 250 ש"ח.

אזהרות והוראות ניקיון לקריסטלים


מומלץ לנקות את ביצת/שרביט האהבה לפני ואחרי כל שימוש. חשוב לשמור על רמת הגיינה הגבוהה ביותר כשעובדים עם ביצת/שרביט האהבה. לתוצאה הטובה ביותר, הרתיחי מים מינרלים, מזגי את המים אל תוך כוס, המתיני שהמים יתקררו כמה דקות והניחי את הביצה/שרביט בתוך כוס המים.


שימי לב שהביצה/שרביט לא קרה מידי והמים לא חמים מידי לפני שאת מכניסה אותה למים. ניתן להוסיף כמה טיפות של שמן עץ התה. אחרי מספר שימושים בביצה, שימי לב בעת הניקיון שאת מנקה היטב את החור אליו מכניסים את החוט ואת החוט עצמו. השתדלי להחליף את החוט אחרי כל 5-6 שימושים.


ניקיון אנרגטי


כשעובדים בצורה קבועה עם ביצת/שרביט האהבה, היא סופגת לתוכה הרבה אנרגיות שליליות מהגוף שלך וזה עלול לשנות את התדר של הביצה. לכן, מומלץ לנקות את הביצה/שרביט לא רק פיזית אלא גם אנרגטית.

זמן מצוין לניקוי אנרגטי הוא במהלך ירח מלא. כדי לנקות את הביצה בעזרת אור הירח, הניחי את הביצה על עדן החלון בלילה של ירח מלא ותשאירי אותה שם כל הלילה לספוג את האור המשתקף מהירח.

השימוש בביצת או שרביט האהבה או איננה מומלצת לנשים בהריון, לנשים עם התקן תוך רחמי (IUD) או לנשים עם דלקות מאזור הנרתיק או בעיות רפואיות אחרות באזור.


תרגילים


תרגיל 1 - תרגיל כיווץ, משיכה והחזקה.


שימי מעט חומר סיכה על בסיס מים על הביצה, ותכניסי את הביצה לואגינה. אחרי שהביצה בתוך הואגינה, תכווצי ותמשכי את הביצה כלפי מעלה, (באמצעות הכיווץ של תנועת הגל), לאמצע הנרתיק בספירה עד חמש. אחרי זה תרפי ותשחררי.


תחזרי על התרגיל 5 פעמים.


תרגיל 2 -


תכווצי ותמשכי את הביצה פנימה, במקסימום שאת יכולה, תכווצי והחזיקי את הביצה למעלה לספירה של 5, ותשחררי.


חזרי על התרגיל 5 פעמים.


תרגיל 3 -

תכווצי ותמשכי את הביצה פנימה, במקסימום שאת יכולה, ובתנועה איטית, דחפי את הביצה החוצה לכיוון השפתיים,כשאת מדמיינת את הואגינה נפתחת, ותמשכי חזרה פנימה, ותחזרי על התנועה שוב.


חזרי על התרגיל 5 פעמים.


תרגיל 4-


תכווצי ותמשכי את הביצה לכיוון מעלה בתנועה מהירה, תדחפי את הביצה כלפי מטה, ותמשכי כלפי מעלה.


חזרי על התרגיל 5 פעמים.

תרגיל 5- בתרגיל זה נשלב את תנועת הגל, יחד עם הביצה.


תמשכי פנימה את הביצה, תדחפי אותה כלפי מטה, ותגלגלי את האגן כלפי מעלה.

תכווצי את האזור, ותמשכי את הביצה חזרה פנימה, ותדחפי שוב בתנועות מעגליות, עד שאת רואה את המעגליות של האנרגיה בתנועה.


תדמייני את מעגליות התנועה של הביצה בתוך הואגינה, ותראי את האנרגיה מתעצמת, ככל שהתרגול ממשיך.


תחזרי על התרגיל 5 פעמים.

0 comments

Comments


bottom of page