מציאת אהבה לא תלויה במספר הדייטים שאצא אליהם, אלא במה יש בתוכי

וואו, לא כתבתי הרבה זמן! אני כל עסוקה במפגשים האישיים שאני עושה ובסרטונים שאני מייצרת ומעלה ליו טיוב שכבר כמעט וזנחתי את הבלוג שלי.... אבל אני כל כך אוהבת לכתוב שאני ממש מבטיחה להשתדל לכתוב יותר, לעצמי ולכם.


בתקופה האחרונה אני עוסקת הרבה במלאכה שלי, ביום יום שלי, בעבודה שאני עושה, בערך שאני מעניקה לעצמי ולעולם, בזוגיות ומערכות יחסים והכל מתערבב לי לבלאגן אחד גדול בראש. לכולנו יש בלאגן בראש, אני לא היחידה, אבל למדתי עם השנים לעבוד עם המחשבות, להרגיע את המחשבות האובססיביות ולעשות את העבודה הרגשית שמשחררת אותי מכאבי העבר ומאפשרת לי להיות יותר ויותר נוכחת ברגע.


הרבה מהעיסוק שלי הוא בעבודת צללים, העבודה עם החלקים הכי אפלים שבנו, הזכרונות הכי כואבים שיצרו אצלנו את דפוסי ההתנהגות הכי הרסניים ואני מוצאת אצלי הרבה כאלה, עד היום ועם כל העבודה שכבר עשיתי על עצמי. הדפוסים שעבדתי עליהם לאחרונה היו בעיקר קשורים לגברים - איזה דפוסי התנהגות יש לי עוד מהילדות שמפריעים לי למצוא אהבה, זוגיות כו שאני רוצה למצוא. איזה דפוסי חשיבה מעכבים אותי מלחוות מערכת יחסים כמו שאני רוצה לחוות?


בדיוק אתמול התארחתי בתוכנית רדיו של בר ונימו על ״כוהנות אהבה״ ודיברנו הרבה על החיים האישיים שלנו כמטפלות רגשיות-טנרטיות. זה הזכיר לי שבאמת, את מרבית העבודה עם עצמי ובנושא גברים וזוגיות, עשיתי עם הבחור האחרון שיצאתי איתו. הוא היה בחור חכם, מודע, מחובר רגשית שהבין אותי ואיך הראש שלי עובד, הרגשתי אליו חיבור רגשי נשמתי מיד, עוד לפני שפגשתי אותו. למדתי דרך הקשר מולו כל כך הרבה על עצמי, ריפאתי וניקיתי כל כך הרבה מהכאבי העבר שלי דרך העבודה מולו ואני לא חושבת שהייתי מצליחה לעשות את זה כל זה, בלעדיו כלומר בלי השיקוף המדהים שהוא נתן לי, אל תוך נשמתי בכך שהוא אפשר לי לראות את נשמתו.

זה לא קל להיות מטפלת רגשית-מינית וגם למצוא זוגיות, זה עלול להיות מאוד מאיים על גברים ובגדול, מי רוצה לצאת עם מישהי שנותנת אהבה לכל מיני גברים שמגיעים אליה לטיפול. אני אמנם לא מטפלת במגע או באברי מין, אבל אני כן נותנת אהבה של אימא, של מאהבת ושל חברה טובה ומגיעה לרמות אינטימיות גבוהות עם חלק מהאנשים שבאים אליי. כן, אני גם עובדת עם נשים שרוצות לעבור תהליך פנימי כדי להיות יותר טנטריות בעצמן אבל מרבית העבודה שלי היא מול גברים, וזה לא פשוט עבור מי שירצה להיות בן הזוג שלי.