מה המראה שלך אומר עליך?


היום מישהו, חבר, אמר לי שאיכפת לי יותר מידי מהמראה שלי. בהתחלה, זה ממש העליב אותי אבל אחרי שהתבוננתי בזה הבנתי שזה רק בגלל שיש בזה אמת.


המראה החיצוני וההתעסקות איתו זה פצע מאוד עמוק אצלי, כמו להרבה נשים אחרות. בילדות, לא התעסקתי במראה בכלל כי גדלתי אצל אימא שהיה לה יותר חשוב מהמראה החיצוני שלה מלהיות אימא טובה, לפעמים. אז לא עסקתי בזה בכלל, ואז החבר הראשון שלי סיפר לי שבשכבה שלי, כולם מדברים על זה שיש לי שפם. הייתי בשוק, לא הייתי מודעת לדבר הזה שקוראים לו שפם עד לאותו הרגע וכעסתי על אימא שלי שלא דאגה לספר לי או לעשות לי שפם. באותו היום ביקשתי שתעשה לי ובאתי אליה פעם בשבוע מיוזמתי, ממש לא רציתי להיות הבחורה עם השפם!!!

אחרי זה, דאגתי יותר למראה שלי אבל זה רק הביא לי צרות. בתיכון פתאום צמחו לי השדיים, השקעתי במראה והבנים לא הפסיקו לתת לי תשומת לב. חלקם כדי לאהוב אותי אבל רובם, כדי להתחרמן איתי שזה בעצם גם סוג של לאהוב, אבל סוג אחר. עם הזמן למדתי שהמראה שלי יכול להשיג לי אהבה, ולמרות שהאהבה הזו הייתה מותנית בכך שאעשה איתם דברים מיניים ולמרות שהיא לא הייתה אהבה באמת, הייתי קבצנית והסתפקתי בזה.


אחרי שהלב שלי נשבר אינספור פעמים על ידי החברה שחייתי בה ושהענישה אותי על המראה ועל ההתנהגות המינית שלי, חזרתי להיות טום בוי, לנעול נעלי סניקרס ולא לשים זין על איך שאני נראית. באופן מפתיע, זה גם