top of page

לא רק מדריכת אורגזמות


כן, המיניות היה חלק מאוד גדול מהדרך שלי, דרכה הבנתי מי אני, דרכה הרגשתי בפעם הראשונה חופשייה ולכן, אני עובדת עם נשים על נושאים הקשורים למיניות. כשלמדתי להגיע לאורגזמה ואגינלית עם עצמי, הבנתי שאני יכולה לעשות הכל! אבל אני לא הגעתי לאיפה שאני היום, רק בזכות העבודה המינית שעשיתי עם המורות השונות. העבודה הזו היא בהחלט חלק חשוב מהדרך שלי ומהדרך בה אני חיה היום. למדתי דרכה להיות אישה שלא מתביישת במיניות שלה, לא בפני אחרים ולא בפני עצמה, וזה בעיניי חלק בהחלט חשוב מהתהליך, אבל זה ממש לא כל התהליך.


התהליך התחיל ונגמר בי, בעבודה הפנימית שאני עשיתי אל מעמקי נשמתי. התמודדתי עם שדים ענקיים ושונים; ההורים שלי, שלמדתי לאהוב ולהוקיר להם תודה על הילדות שלי, אחרי שרוב חיי הכעס העיקרי שלי היה מופנה כלפיהם. כל הגברים שלא היו טובים אליי, שלמדתי להוקיר גם להם תודה על כל מה שהם לימדו אותי בדרך. כל הגברים שאהבתי, החברות שפגעו בי, המורים שבגדו בי, המשפחה שנטשה, כל המבוגרים שאיכזבו אותי, כל הילדים שהיו רעים אליי….. את כל השדים הוצאתי מהארון ואת כולם בסוף, למדתי לקבל ולאהוב ואת כל זה עשיתי בעיקר, כדי ללמוד איך לאהוב את עצמי שוב.


צילם רועי קאשי


Kknus לאהוב את עצמי זה לא דבר פשוט לעשות, למרות שזה נשמע קצת מפגר אולי או ילדותי, כמו איזו סיסמא לעוסה שכבר איבדה מהמשמעות שלה. אבל אל תאמינו לתכסיס הזה, הרי ידוע שחכמים מאיתנו אוהבים להגחיך חברתית דברים שיכולים באמת לעשות שינוי חברתי. אז לקחו את כל החברה הרוחניקים ללא דת, והתחילו לקרוא להם משוגעים. ״הנה האושו הזה, תראו מה הוא עשה הוא בטח משוגע״ או ״לכל גורו יש כת שמאמינים שייעשו בשבילו הכל״. אבל העבודה הזו, שאני עושה עם אנשים, היא ממש לא מגוחכת, אין בה שום דבר מצחיק והיא בטח שלא בדיחה.


כן, יש בעבודה הזו אלמנט שאפשר לקרוא לו ״רוחני״, להיות מחובר לעצמך ולהיות באהבה ללא תנאי לעצמך, מצריך מדיטציה. אבל מה זה המדיטציה הזו שאתם כל כך פוחדים ממנה? בתכלס, זה בכלל לא משהו שעושים! זה מצב קיומי אחר, שקט, בלי כל המחשבות המטרידות שרצות לנו בראש ומשגעות לנו את השכל. מדיטציה זה לא משהו שעושים או מתרגלים, זה מצב קיומי של נוכחות מלאה ברגע, בגוף ובתודעה. זה צריך לתרגל באופן יום יומי כדי להגיע למצב הזה, ועוד יותר כדי לשמור עליו כמצב קבוע ומובנה. מדיטציה, זה סך הכל התרכזות בנשימה כדי לתת למוח לנוח ולמחשבות להיעלם אל תוך הכלום ממנו הם באו. הז לא קשה וכל אחד יכול לעשות את זה. עם מדיטציה, אנחנו לומדות להיות נוכחות בגוף הפיזי שלנו בזמן סקס, במקום לרחף אל עולם המחשבות שלנו. הריחוף הזה, עולה לנו באורגזמות ומאוד קל ללמוד להימנע מכך על ידי נוכחות בגוף ואת זה לומדים, על ידי תרגול מדיטציה. אי אפשר בלי זה!

איך מתמודדים עם המחשבות האלה? מתוך תרגול המדיטציה בינים, שהמחשבות שלנו, זה הכל סיפורים שאנחנו המצאנו לעצמינו בראש. סיפורים על מי אנחנו, איך העולם עובד, מי אוהב אותנו ומי לא, אין סוף סיפורים שמרכיבים לכל אחד ואחת מאיתנו את המציאות.הסיפורים האלה, לרוב נבנו בשני העשורים הראשונים לחיים שלנו ולכן, אני עושה הרבה עבודה עם הילדה הפנימית. אני חוזרת איתה אחורה לילדות, ויחד איתה מבינה את המצבים השונים שקראו לה כילדה, ממבט עיניים אוהב ומבין ואנחנו יחד ממש משנות את הזכרון לזכרון טוב יותר. והרי זכרון, זה משהו שקיים רק אצלנו בדכירון, ברוב הפעמים הזכרון שאנחנו שומרים לא קרוב בכלל למה שקרה באמת במציאות אז אם כך, זו הוכחה חזקה שאנחנו אלו שממציאים גם את הזכרונות שלנו ואם זה נכון, לא עדיף לשנות את הזכרונות האלה לטובים יותר.


נוכל אולי לומר, ״בסדר, אלו רק זכרונות״ אבל, לזכרונות יש השפעה מאוד ישירה ומשמעותית על התאים הפיזיים של הגוף שלנו, ולכן, כשאנחנו חיים עם זכרונות לא טובים, זה משפיע בצורה לא טובה על כל הגוף שלנו, כולל איבר המין שלנו ומשם מתפתחות מחלות למיניהם וכו'.... חבל, אפשר למנוע את זה לפני שזה קורה, עם קצת אהבה, עבודה פנימית ונוכחות ברגע על ידי תרגול מדיטציה.

אצל נשים, כל הטראומות וחוויות לא נעימות שהן עברו כילדות מצטבר בגוף וחוסם לאט לאט את הואגינה שלנו, עד למצב שאנחנו כמעט ולא מרגישות שם שום דבר. כדי להרגיש שם שוב, יש צורך בעבודה תודעתית כלומר לשנות את זכרונות העבר, להבין את המיניות שלך מחדש בצורה נכונה ובריאה יותר וללמוד כיצד לנהל שיח סביב נושא המיניות ועבודה פיזית, בעזרת תרגילי נשימות תנוחות יוגה שעוזרות לחזק פיזית את האיזור ולהחזיר אותו לחיים.
כל אחת יכולה לעשות את העבודה הזו. את לא חייבת להיות אדם רוחני, מאמין, דתי. אתה אפילו לא חייב להאמין שיש דבר כזה אלוהים!! כל מה שאתה צריך להאמין בו זה בעצמך ובזכות שלך להיות מאושר בכל רגע ורגע בחיים שלך. פחות מזה, לא מתקבל על הדעת. את צריכה להיות במקום שאת רוצה לחיות את החיים הכי טובים שאת יכולה לחיות, לממש את מלוא הפוטנציאל שלך בעולם הזה, בלי חרטות ובלי הזדמנויות מפוספסות. מעבר לזה, צריך יכולת התמדה, שיש לכל אדם שבאמת רוצה משהו בחיים, ואמונה בכל שזה אכן יכול לקרות.


ואמורה להיות לך אמונה שזה יכול לקרות, כי אני זו שיושבת פה וכותבת לך את זה ואני יודעת כי לי, זה כבר קרה. לא האמנתי שיכול להיות לי טוב בחיים, חשבתי כל מיני מחשבות כמו הכל קשה בחיים, כל החרא תמיד קורה לי, אף פעם לא הולך לי בשום דבר, אף אחד לא אוהב אותי, לא באנו לעולם הזה בשביל ליהנות, לא הכל כיף בחיים, לפעמים קשה ופשוט צריך לקבל את זה ועוד …… אבל היום אני יודעת שהם כולם בולשיט אחד גדול. זה פשוט לא נכון, לכל אחת, מגיע להיות מאושרת, לחוות את כל סוגי האורגזמות וליהנות מהפוטנציאל המיני שיש בגוף שלה, ולכל אחת יש את היכולת להגיע לזה, אני רק רוצה להאיר בפניכן את הדרך.

0 comments

Comments


bottom of page