מי אני ואיך אפשר לעבוד איתי?

פעם האמנתי שלא כל דבר בחיים הוא כיף, שלא תמיד אפשר ליהנות מכל דבר ושלפעמים, צריך לסבול. היום, אני מבינה כמה זה לא נכון! דרך המיניות גיליתי את עקרון העונג ואת העובדה שאני יכולה ואמורה ליהנות מכל דבר שאני עושה בחיים, במיוחד מסקס! זה שינה לי את חיי המין ואת החיים בכלל, יצאתי למסע אחר האושר הנצחי ולאט לאט, מצאתי אותו בדרך שלי.

 

אני היום הילרית, מאמנת אישית ומטפלת רגשית ואנרגטית ואני עוזרת לאנשים למצוא את החסימות הרגשיות שעוצרות אותם מלהגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם במטה ובחיים בכלל. אני עוזרת לאנשים להכיר את עצמם מחדש, להתחבר לילדים הפנימיים שבתוכנו, להתחבר לגוף, לנשימה, לכאן ועכשיו ולהיות יותר נוכחים ומודעים בדברים שהם עושים בחיים.

 

אני מאמינה שבכל אחד ואחת מאיתנו יש ילד או ילדה קטנים וחמודים, שבסופו של דבר, רוצים מחפשים שיאהבו אותם ויגידו להם שהם בסדר, כמו כולנו, ושהדרך האמיתית לחופש, שמחה וחיים מאושרים הוא להתאהב מחשש בילד הפנימי שלנו ובסופו של דבר, בעצמנו. לזכור כמה אנחנו מדהימים וכמה מגיע לנו דברים טובים בחיים!

 

אני עובדת עם אנשים במגוון נושאים הקשורים לאהבה עצמית, אהבה, זוגיות, סקס, מיניות, אורגזמות, אי תפקוד מיני, רווקות, מציאת משמעות בחיים ומימוש הפוטנציאל שיש בכל אחד ואחת מאיתנו.

 

עשיתי דרך ארוכה והיום, אני מנחה אנשים לעבור באותה הדרך, בקצב ובמהירות שמתאימה להם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ֿֿֿֿ

 

 

 

 

אני עובדת עם מגוון טכניקות ושיטות וביניהם ריפוי באלכימיה, אימון אישי (גומא), מדיטציה מודרכת, ריפוי טנטרי (נמסטוסיק, נימו סאן), בודהיזם ופילוסופיה הודית, רייקי ועוד….

 

אני מאמינה שהעולם החיצוני הוא שיקוף של העולם הפנימי-רגשי שיש בתוכנו ושכדי ליצור שינוי אמיתי בחיים, עלינו להתחיל מהפנים החוצה.

אני מאמנת אישית, הילרית ומרפאה רגשית-אנרגטית-מינית, מתמחה בטנטרה ורודה (עבודה עם הנשימה והאנרגיה המינית, ללא מגע באברי המין) אבל לא רק. למדתי טכניקות ריפוי שונות ומגוונות וקיבלתי הכשרה להיות מאמנת אישית ב״גומא״.

 

חלק מהטכניקות השונות שלמדתי הם ריפוי אלכימי-קבליסטי (אצל אמנדה רונסון), אקסס בארס, רייקי, ריפוי אנרגטי טנטרית (אצל נימו סאן), דמיון מודרך (כמו nlp אבל לא בדיוק), מדיטציית קריה ויוני-יוגה. בנוסף, אני בעלת תואר ראשון בפילוסופיה מזרחית עם דגש על בודהיזם ולימודי הודו. לפני כן למדתי באוניברסיטה הפתוחה פסיכולוגיה ותקשורת ולימודי תואר שני בנשים ומגדר, (אותם סיימתי באמצע מסיבות של חוסר שביעות רצון מהתוכן). 

אני מורדת, תמיד הייתי ואף פעם לא הלכתי לפי שיטה אחת. במקום, למדתי ואני לומדת טכניקות ושיטות רבות, לוקחת מכל אחד את מה שהכי עזר לי ואת מה שהכי התחברתי אליו ודרכם בניתי שיטת עבודה ייחודית משלי. כל מפגש הוא אינטואיטיבי ולכן שונה מבחינת התוכן ואופן העבודה, זה אומר שכל מפגש מותאם אישית לך! 

 

איך אפשר לעבוד איתי?

 

אני עושה מפגשים אישיים של שעה וחצי עם גברים, נשים וזוגות בנושאים רבים ומגוונים וביניהם. יש אנשים שמגיעים אליי למפגש אחד וזה משנה להם את החיים ויש אנשים אחרים שבאים אליי כדי לעבור תהליך מעמיק עם עצמם. הבחירה היא בידכם, אני לא מחייבת שום דבר מאף אחד, רק את הרצון לעשות את העבודה ותרגילים בבית ולהגיע למפגשים. 

 

הנושאים שאני בעיקר עובדת עליהם (אבל לא רק) הם:

- חוסר יכולת להגיע לאורגזמה ואגינלית אצל נשים 

- אין אונות

- שפיכה מהירה

- חוסר יכול אצל אישה להגיע לאורגזמה

- א-מיניות

- רווקות

- חיפוש אהבה

- חיפוש משמעות בחיים

- קשיים בזוגיות (זוגות)

- הדרכה טנטרית לזוגות

ריפוי אנרגטי בכל נושא או לכל מחלה

- ועוד...

יצירת קשר
יצירת קשר

natashalahav@gmail.com 054-6907747 

אשמח לשמוע ממך!

© 2018 by Natalie Lahav. Proudly created with Wix.com

עקבו אחריי כדי לא לפספס שום דבר!!!

  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

לפניות עסקיות

natashalahav@gmail.com

0546907747